Narlı Köyü Genel Bilgi :

Narlı Köyü Ocaklar la İlhan Köyü arasında kalmaktadır.Kapıdağ Yarımadasının İlhan Köyden sonra en batısında kalan köydür. Narlı köyü adalara açılan bir manzarası olması köye başka bir güzellik katmaktadır. Sizler halen daha keşfetmediyseniz , Narlı 'yı da listenize almanızı öneriyoruz. Köy oldukça şirin, rahat ve huzurlu bir tatil ve gezi yapmayı amaçlayanlar için görülmesi gereken bir yerdir. Narlı köyü de Kapıdağ Yarımadasının bir çok köyü gibi sahil kıyısına kurulmuştur.

Narlı Köyü Konaklama ve yeme- içme olanakları:

Sezonluk kiralık daireler ve müstakil odalar bulunmaktadır.

Yengeç Pansiyon
     
Narlı Müstakil Bahçeli
     
Narlı Bahçeli Kiralık
     
Narlı Bahçeli Pansiyon
     
Gezgin Pansiyon
     
Narlı Müstakil
     
Narlı Sitesi
     
HUSEYIN DALMA
     
özen sitesi
     
Kayan Pansiyon
     
Narlı Kiralık Ev
     
Narlı Beşevler
     
Denize Sıfır
     
Erdek Narlı
     
Asya Apart
     
Narlı Müstakil
     

İşletmenizi ücretsiz ekleyebilirsiniz.

Narlı köyüne nasıl ulaşılır?

Narlı Köyüne ulaşım Erdek'ten sağlanmaktadır. Narlıya Gelmek için ilk olarak Erdek'e gelmelisiniz !Erdek'ten sonra ise ocaklar istikametinde devam ederek ocaklar köyünü geçtikten sonra sahil yolu istikametinden devam ederek Narlıya varabilirsiniz ! Narlı'da denize girebileceğiniz sahillerde oldukça güzel ve sakindir. Narlı Köyünü tatil ve gezi planınıza eklemenin faydasını göreceğinize inanıyoruz !

Narlı Köyü Ekonomisi

Köyün geçim kaynağı komşu köy olan İlhan Köy gibi balıkçılık ve zeytincilikten oluşmaktadır. Son yıllarda ise turizme açılan bir yapısı olması da Narlı'nın ekonomisine olumlu katkıda bulunmuştur.

Narlı ve Çevresinde hava

En Yüksek En Düşük

Yorumlar