Kapıdağ Yarımadası ve çevresine hoş geldiniz , hava

Kapıdağ Yarımadası

Kapıdağ Yarımadası ve Çevresinde konaklama , ulaşım bilgilieri, kamp olanakları, doğa yürüyüşleri, panaromik fotoğraf olanakları tüm bunları gerçekleştirmede bu sayfada size rehber olacak bilgileri sunmaktayız. Konaklama ile iligil bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Erdek Pansiyonları, Erdek Otelleri, Ocaklar Otelleri, Ocaklar Pansiyonları, Ormanlı Pansiyonları, Narlı Pansiyonları , Turan Köy Pansiyonları

Kamp Olankları: Kapıdağ Yarımadasının çevresinde bir çok küçük ve büyük denize sıfır konumda koylar bulunmaktadır. Bu koylarda eski Erdek yolu üzerinde bulunanlarda camping olankları vardır. Buralarda profesyonel hizmet alabilirsiniz. Bunun dışında kendi olanklarınız ile de bir çok noktada kamp yapabilirsiniz. Nerelerde Kamp olanağını görmek için sizde haydi Keşfedin !

Doğa Yürüyüşleri: Doğa yürüyüşleri ile Kapıdağ Yarımadasını sizde keşfedebilir ve güzel etkinlikler gerçekleştirebilirsiniz.

Bisiklet Turları:Kapıdağ Yarımadasının Çevresini Bisiklet ile geçebilir yada Yarımadasının iç kısımlarında dağ bisikletleri ile macera yaşayabilirsiniz.

Panaromik Fotoğraf ve Doğa Fotoğrafçılığı: Yarımadada bir çok değişik fotoğraf çekme olanağını yakalayabilirsiniz. Çekilmiş Kapıdağ Yarımadası, Erdek, Avşa Adası, Marmara Adası, Ormanlı , Turanlar Fotoğraflarını görmek isterseniz tıklayabilirsiniz.

Fotoğraf: Ballıpınar Köyü - Murat Tansu ?ZYOL

kapidag.com 2003-2016 her hakkı saklıdır.